GAL |     

Tribunal probas de acceso para maiores de 25

Materias de exame nas probas e membros/as do Tribunal

Materia Nome email
Tema Actualidade Mª Rosa Pérez Rodríguez rosa@uvigo.es
Lingua Castelá e Literatura Mª Rosa Pérez Rodríguez rosa@uvigo.es
Lingua Galega e Literatura Ana María Iglesias Álvarez anaiglesias@uvigo.es
Inglés Luis Iglesias Rábade luis.iglesias.rabade@usc.es
Francés Mercedes Regueiro Diehl mercedes.regueiro.diehl@udc.es
Alemán Rosa Marta Gómez Pato gomez.pato@usc.gal
Portugués Elías J. Feijó Torres eliasjose.torres@usc.es
Italiano Mª Isabel González Fernández isabel.gonzalez@usc.es
Historia da Arte José Manuel López Vázquez josemanuel.lopez.vazquez@usc.es
Xeografía José Antonio Aldrey Vázquez joseantonio.aldrey@usc.es
Debuxo Artístico Araceli Liste Fernández aliste@uvigo.es
Latín Xosé Carracedo Fraga jose.carracedo@usc.es
Literatura Universal Montserrat Ribao Pereira ribao@uvigo.es
Volume Araceli Liste Fernández aliste@uvigo.es
Matemáticas Mª Ángeles Fernández Sotelo mangeles.fernandez.sotelo@usc.es
Química Purificación López Mahía purificacion.lopez.mahia@udc.es
Bioloxía Mª del Carmen Seijo Coello mcoello@uvigo.es
CC. da Terra e do Medio Ambiente Alejo  Carballeira Ocaña alejo.carballeira@usc.es
Física Carolina Torrón Casal carolina.torron@usc.es
Debuxo Técnico Antonia Pérez Naya apn@udc.es
Historia do Mundo Contemporáneo Mª del Carmen Saavedra Vázquez mdelcarmen.saavedra@usc.es
Matemáticas Aplicadas ás CC. Sociais Mª Ángeles Fernández Sotelo mangeles.fernandez.sotelo@usc.es
Economía da Empresa Carlos Ferro Soto cferro@uvigo.es

Última actualización desta páxina: 07/01/2020.